מטיילים או נוסעים לחו”ל: 5 מוצרי חובה לשמירה על כף הרגל

עונת הטיולים נפתחה! הילדים יצאו לחופש מהמסגרות החינוכיות וזו התקופה הטובה ביותר לצאת לטיולים – בארץ או בחו”ל.

בכל נסיעה אנחנו מגלים מחדש כי בכל יום טיול, אנחנו עושים בממוצע בין 15 ל-20 אלף צעדים. עבור כפות הרגליים שלנו מדובר בשינוי קיצוני, במיוחד עבור אלה העובדים בישיבה וללא מאמצים מיוחדים בשגרה. ולכן, בעת אריזת תיקים או מזוודות לנסיעה – מומלץ לקחת בחשבון את חשיבות השמירה על כפות הרגליים.

URIEL, יצרנית אביזרי האורתופדיה המובילה בישראל, יצאה עם מדריך פשוט אודות פריטי החובה לכל נסיעה, שישמרו על כפות הרגליים שלכם ויחסכו את הכאבים הטורדניים.

פצעים, חתכים, שלפוחיות, יבלות, כאבים ושברי מאמץ – כל אלה יכולים להפוך את הנסיעה שלכם לסיוט. כאב בכל צעד, שעלול להפוך נסיעה יפה או טיול מהנה, לזיכרון כואב.


מדוע לקחת מוצרים לשמירה על כף הרגל?

ראשית נציין שמומלץ בכל נסיעה או טיול לקחת אתכם ערכת עזרה ראשונה מקיפה ושימושית. בין אם מדובר בטיול חד יומי לנחלים או פארקים ברחבי הארץ, בטיול קמפינג בשבילי ישראל או כמובן בנסיעה לחו”ל, נסיעה ליעדים שבהם יש פעילות גופנית מרובה (גם יום שלם של הליכה ברחובות רומא ומדריד – זו פעילות גופנית משמעותית).

בדרך כלל, כאשר מכינים תיק רפואי קטן לנסיעות, מקפידים לכלול פלסטרים, משחות, משככי כאבים ומורידי חום – אבל מתעלמים לחלוטין מהשמירה על כפות הרגליים, אשר שהן אלה שמאפשרות את הטיול עצמו…היעדר היערכות עלול לגרום לפציעות קטנות או כאבים – אשר יכולים לפגוע משמעותית בחוויית הטיול והחופשה.

זה פוגם בהנאת הטיול להתהלך ברחובות פראג עם שפשוף טורדני בכף הרגל או כאבים פתאומיים ולא נעימים בעקב, בין האצבעות ועוד.

מדרס אורתופדי של URIEL יהפוך כל נסיעה
למושלמת ושימושית

לקראת נסיעות הקיץ הקרובות – אנחנו ממליצים לשלב בערכה הרפואית שלכם מספר מוצרים שימושיים ויעילים במיוחד להקלה מהירה על כאבים בכף הרגל.


כריות סיליקון מרופדות

למעט חופשות בטן-גב, בכל טיול ונסיעה, גם אם לא ספרנו כמה, אנחנו עושים עשרות אלפי צעדים מדי יום, כתוצאה מכך עשוי להיווצר לחץ על כף הרגל, שבשילוב עם לחות ונעליים לא מתאימות  עשוי לגרום ליבלות, שפשופים וכאבים בכף הרגל. 

לא נעים בכלל.

באתר URIEL תוכלו לרכוש ולהוסיף לתיק הטיולים. זוג כריות מרופדות מסיליקון דק, המצופה בד, שמיועדות למניעת יבלות ופיזור לחץ בכרית הקדמית בכף הרגל. הן מוצר שמתאים ביומיום לסובלים משלל בעיות רפואיות בכף הרגל, ומומלץ מאוד. למטיילים – מוצר קטן שחוסך כאב גדול.

לרכישה אונליין >>


מארז פלסטרים המשלבים ג’ל אקטיבי

הליכה המאומצת, בעיקר בתנאים של לחות ונעליים לא נוחות, יכולה לגרום לשלפוחיות, פצעים וחתכים כתוצאה משפשוף או לחץ – בעקב, באצבעות, בחלק התחתון בגב הקרסול ועוד.

באפשרותכם לרכוש מארז אחד של 9 פלסטרים מסיליקון, מה שבוודאי ישמש אתכם לכל הנסיעה – וגם לא יתפוס מקום בערכה.

לרכישת מארז פלסטרים אונליין >>


גרבי לחץ לשיפור זרימת הדם

גרבי לחץ רפואיות רמה 1 של URIEL מאפשרות זרימת דם טובה במהלך ישיבה או עמידה ממושכת – לדוגמא, בזמן טיסה ארוכה מאוד, שבה עשויים להיווצר קרישי דם ונפיחות ברגליים – בעקבות הישיבה והיעדר התנועתיות.

הדרך לחופשה שלכם כוללת טיסה ארוכה? יש לכם נטייה לבצקות ונפיחויות ברגליים כתוצאה מישיבה או עמידה ממושכת? מומלץ בחום לקחת אתכם לטיסה גרבי לחץ לשיפור זרימת הדם.

לרכישת גרבי לחץ אונליין >>


תחבושת אלסטית מצננת Ice & Go

נפילות וחבלות במהלך טיול – זה לא נעים. איך מתמודדים? זו בדיוק המשמעות של עזרה ראשונה – FIRST AID!

בחצי השעה הראשונה מרגע הפציעה יש חלון זמן קריטי לטיפול, שיכול להקל משמעותית על התמודדות עם החבלה בהמשך. לא תמיד אנחנו בגישה לשקית קרח שתקפיא את זרימת הדם הפנימית (או החיצונית) בעת פציעה / חבלה.

בדיוק עבור סיטואציות כאלה פיתחה URIEL תחבושת אלסטית מצננת מיוחדת, המעניקה טיפול S.O.S ראשוני בחבלות. מוצר נוח מאוד לתפעול ושימוש שמתאים גם לילדים מעל גיל שנתיים.

התחבושת מוכנה לשימוש מיידי, ללא צורך בקירור! תחבושת Ice&Go מורידה את הטמפרטורה של מקום הפגיעה בכ-10 מעלות, מסייעת בקיבוע האזור החבול ומקלה על נפיחות וכאב אקוטי שנגרם כתוצאה מהפציעה. פעולת הקירור גורמת לכיווץ כלי הדם, מפחיתה את זרימת הדם והנפיחות.

לרכישת תחבושת אלסטית ומצננת אונליין >>


מדרסי ג’ל אנטומיים

מתכננים הליכות ממושכות? פעילויות ספורט מאמצות במהלך החופשה? מומלץ מבעוד מועד להתאים מדרסי ג’ל, שיקלו עליכם מאוד בהתמודדות עם טיולים או פעילות ספורטיבית, שאינה נעשית בשגרה.

המדרסים מסייעים לנוחות ההליכה, בשל המבנה האנטומי בולם הזעזועים שלהם, ומפזרים את הלחצים בכף הרגל משמעניק גם תחושת אווריריות, לצד נוחות ברמה גבוהה.

לרכישת מדרסי ג’ל אונליין >>


השנה שומרים על כפות הרגליים בזמן טיולי הקיץ והחופשות, עם המוצרים של URIEL

כאמור, בדרך כלל כשאורזים ציוד רפואי לנסיעה באמצעות תיק או ערכה, אנחנו מתמקדים בעיקר בתרופות ומשחות, אך ברוב המקרים מתעלמים מכאבים פיזיולוגיים שעשויים לצוץ בעת שינוי אורח הפעילות היומיומי שלנו.

אם אתם יוצאים בקיץ הקרוב לטיול ברחבי הארץ או טסים לחופשה בחו”ל, הצטיידו כבר עכשיו בציוד הנסיעות והטיולים האיכותי והמומלץ של URIEL, שיסייע לכם לשמור על בריאות כפות הרגליים, ישדרג את ערכת העזרה הראשונה שלכם ובעת הצורך תוכלו לטפל בעצמכם או בבני המשפחה באופן קל, מהיר ונוח, כך שלא תיפגע בחוויית החופשה שלכם.